![Πρόσκληση στην Ομιλία με θέμα:](https://www.propaidi.org/uploads/multimedia/2023/10/omilia-afisa-a3-2.jpg)
Πρόσκληση στην Ομιλία με θέμα: "Διαχείριση Θυμού από την νηπιακή έως την εφηβική ηλικία"
Η Πρωτοβουλία για το Παιδί, ο Πολιτιστικός - Μορφωτικός Σύλλογος Βεργίνας ''Αιγές¨, ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων δημοτικού σχολείου Βεργίνας- Παλατιτσίων, ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων γυμνασίου Βεργίνας "Μανώλης Ανδρόνικος", ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων νηπιαγωγείου Παλατιτσίων και ο Σύλλογος Παλατιτσιωτών σας προσκαλούν στην Ομιλία με θέμα "Διαχείριση Θυμού από τη νηπιακή έως την εφηβική ηλικία" την Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023 στις 18:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του πρώην Δημαρχείου Βεργίνας.
Στην εκδήλωση θα εισηγηθούν εκ μέρους του Κέντρου Αναφοράς και Παροχής Συμβουλευτικής της «Πρωτοβουλίας για το Παιδί» η κυρία Θεοδώρα Νιώπα, Κοινωνική Λειτουργός και η κυρία Μαρία Πανταζή, Ψυχολόγος, και θα ακολουθήσει ελεύθερη συζήτηση.
Πληροφορίες: Κέντρο Αναφοράς και Παροχής Συμβουλευτικής 23310 23700, Βενιζέλου 46 στη Βέροια.